Padłaś? Powstań! Biznes bez ściemy.

“Pochłaniałam ten tytuł z wielkim zainteresowaniem! Niezwykłe jest dla mnie zawsze czytanie historii biznesów, drogi do przedsiębiorczości i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
U Izy jest to wszystko, ale jest i też coś więcej – sposób, w jaki książka została napisana sprawia, że czujemy się jakbyśmy byli na kawie z autorką!

Wiele osobistych przeżyć, doświadczeń i masa płynących z nich rad.

To książka obowiązkowa dla przedsiębiorców czy freelancerów, ale będzie niezwykle przydatna też i dla tych którzy ciągle jeszcze zastanawiają się nad czymś własnym.”
– opinia czytelniczki Pani Eweliny

Książka Gra o biznes. Sezon 1. 88 sprawdzonych, praktycznych rad jak prowadzić biznes nie jest encyklopedią teoretycznych wywodów. Nie jest traktatem o biznesie, jest żywą, zabawną i poruszającą historią, przewrotną opowieścią o sukcesach i popełnionych błędach, o budowaniu siebie, o dojrzewaniu do bycia szefem, przedsiębiorcą, businesswoman. Gra o biznes to „kręgosłup” dobrego biznesu, ogromna porcja wiedzy, niezbędnik każdego przedsiębiorcy. Może właśnie dlatego autorka postanowiła sprzedawać książkę niestandardowo: kupująca dostaje egzemplarz dla siebie i drugą książkę w prezencie, w myśl zasady – jedna dla Ciebie, Czytelniczko, druga dla kogoś, z kim chcesz się dzielić wiedzą…