Mam na imię Iza i witam Cię na moim blogu. Nie mogłeś lepiej trafić, jeżeli prowadzisz firmę, albo chcesz ją założyć. Żyję zgodnie z zasadą: dziel się wszystkim, co masz, a będziesz miał jeszcze więcej. Nie mam zasięgów Wardęgi, ale znam historie biznesów, które mogłyby być scenariuszem na film, nie tylko śmieszny, ale i straszny. W biznesie trup ściele się gęsto, a wygrywają Ci, którzy potrafią boksować się z własnymi ograniczeniami i są gotowi do spełniania swoich marzeń. Sama zaczynałam w korporacji i byłam przekonana, że to mój cel. Spełnienie przyszło dopiero, kiedy otworzyłam swoją sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax. Stworzyłam rozpoznawalny brand i poczułam, co to znaczy pracować na swój własny, a nie cudzy, sukces. Od 10 lat pytam, co mogę robić lepiej, bo mam głód wiedzy, rozwoju, samorealizacji. Ogromną satysfakcję przyniosła mi sprzedaż mojego biznesu zagranicznemu inwestorowi. Obecnie wycofałam się z aktywnego działania w Time for Wax, jestem głosem doradczym i jak zawsze szukam nowych pomysłów, by wspierać innych przedsiębiorców.  Chcę moją energią, wiedzą i doświadczeniem dzielić się z Wami. 

Dlaczego ja?

Lubię otaczać się fajnymi i mądrymi ludźmi, a stronię od ich przeciwieństw, bo na zmianę ich myślenia często nie ma szans i szkoda mi czasu. Obserwuję otoczenie, biznesy, ludzi, relacje i na podstawie moich spostrzeżeń tworzę odcinki Time for Business TV. To życie pisze scenariusze i artykuły, dlatego są one tak prawdziwe – żywe ludzkie historie. Uczę się nieustannie – jak mówić poprawnie, jak zmieścić się w krótkim czasie filmiku z całą merytoryczną wiedzą, którą chcę pokazać. Bywam zmęczona, popełniam błędy, czasami się frustruję. Taka jestem, bo wiem, że stara maksyma „bądź sobą, bądź prawdziwa” pozwala uśmiechać się szeroko i pokazać przeciwnościom środkowego palca.

Buduj biznes i swój sukces ze mną Zapraszam do świata Time for Business TV…

Czego się ode mnie nauczysz?

Mój blog to biznes od kuchni, to niestandardowe podejście, inspiracje i rozwiązania, które sprawdzają się w prowadzeniu własnej firmy. Polecam książki, artykuły, filmy, historie ludzi, którzy tworzą swoje biznesy i z sukcesem je prowadzą. Co zrobili, że na 10 nowo powstałych biznesów, upadło 9 a ich jeden został na rynku i rozwija kategorię? Ciekawi? –oglądajcie, klikajcie, czytajcie i koniecznie subskrybujcie mój kanał Time for Business TV na YouTube, lajkujcie fanpage na Facebooku, a przede wszystkim zapiszcie się do newslettera poniżej. To daje gwarancję, że niczego nie ominiecie, a o każdym nowym filmie zostaniecie ekspresowo powiadomieni przez serwis.

Kontakt

Interesuje Cie współpraca biznesowa?

Chcesz, żebym opowiedziała o Twojej firmie w jednym z kolejnych odncinków Time for Business TV? Masz inne super hiper mega propozycje?

Napisz do mnie!

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Izabela Makosz i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce prywatności

    Jestem również bardzo aktywna na mediach społecznościowych. Kliknij poniżej, aby poznać “behind the scenes” i regularnie otrzymywać wartościowe materiały!