Odtwórz wideo

Konsultacja biznesowa (mentoring) to spotkanie, w trakcie którego omawiamy Twoje wyzwanie, rozważamy dostępne opcje, a następne otrzymujesz ode mnie rekomendacje rozwiązania.

Gdzie odbywają się konsultacje?

Spotykamy się online za pośrednictwem platformy Zoom.

Jak skorzystać z konsultacji?

1. Kup konsultację, wybierz jedną z poniższych ofert:

2. Odbierz mail. Tam otrzymujesz link do ankiety, która jest zgłoszeniem na mentoring

3. Otrzymujesz ode mnie listę pytań dotyczących twojego biznesu

4. Odpowiedzi na pytania odsyłasz do mnie

5. Teraz przerób kurs, zanotuj swoje pytania i napisz do mnie maila (biuro@timeforwax.pl) z prośbą o ustalenie terminu mentoringu. Pamiętaj, że masz 1 rok na wykorzystanie konsultacji.

Czy muszę się przygotować do konsultacji?

Przed ustaleniem terminu spotkania otrzymujesz ode mnie pytania i odsyłasz odpowiedzi.

Jak się skontaktujemy i ustalimy szczegóły?

Po zakupie konsultacji biznesowych otrzymasz informacje jak się ze mną skontaktować, aby ustalić szczegóły.

W jakich obszarach mogę Ci pomóc?

Pomysł na biznes.
Strategia biznesowa.
Kreacja konceptu na biznes.
Działanie na TikToku.
Działanie na Instagramie (Instagram Reels)
Rozwój biznesu.
Rozwój w mediach społecznościowych.
Strategia na social mediach.
Sprzedaż na social media.
Wprowadzenie kursu online.
Automatyzacja procesów online i budowa bazy klientów.

CO MÓWIĄ PRZEDSIĘBIORCY PO NASZYCH SPOTKANIACH MENTORINGOWYCH?

Izo, podczas mentoringu z Tobą atmosfera była przyjazna i komfortowa. Jesteś osobą bardzo otwartą, z którą przyjemnie się rozmawia; mogłam Ci zaufać. Otrzymałam dużo wskazówek, które pozwoliły mi spojrzeć na mój biznes z innej perspektywy. Teraz widzę jasno, co i dlaczego nie działało w moim biznesie. Wiem, co jest priorytetem, i skupiam się na planowaniu i realizowaniu tylko rzeczy ważnych. Dostałam od Ciebie również kilka fajnych pomysłów marketingowych, które już zaczęłam wdrażać. Zapytałaś mnie, czy możesz coś zmienić w mentoringu. Tak. Bardzo fajnie się z Tobą rozmawiało, więc chciałabym mieć więcej czasu na przedyskutowanie swoich pomysłów i wątpliwości. Poleciłabym mentoring z Tobą przedsiębiorcom, bo masz doświadczenie i wiedzę – i chętnie się nimi dzielisz
Alona
właścicielka Her Eyes
Mentoring z Tobą pozwolił mi realnie ruszyć z miejsca. To, co wydawało mi się w danej chwili niedostępne, nagle stało się możliwe. Zrozumiałam, że chociaż jestem na początku rozkręcania swojego biznesu, nie muszę się bać ani zastanawiać, czy wypada odezwać się bezpośrednio do potencjalnego klienta, zapytać daną firmę o współpracę itd. Jak sama Iza stwierdziła: »Za dużo myślisz, a za mało robisz!«.
Dlatego zaczęłam wprowadzać myśli w czyn. I wiesz co? Byłam w szoku! Od razu pojawiły się pozytywne komentarze, chęć współpracy, klienci. Wow! Nabrałam takiego rozpędu, że głowa mała! Byłam przeszczęśliwa! Gdyby nie ogromne zaangażowanie z Twojej strony, dogłębne, krok po kroku analizowanie wszystkiego, gdyby nie wskazówki, co i jak robić, co sprawdzić, co i jak pokazywać, jak prowadzić dialog z klientem, pewnie nadal główkowałabym, jak spełnić swoje największe marzenie biznesowe.
Dziękuję Ci, Izo, za wsparcie i wiedzę, którą się dzielisz. Bardzo mi się podobało, że dużą uwagę zwracałaś na autentyczność moich działań. Mimo że proponowałaś konkretny sposób działania, zawsze podkreślałaś, żeby wszystko, co robię, było spójne z moją wizją. I żebym utożsamiała się z moją wizją. Nigdy niczego mi nie narzucałaś, tylko proponowałaś, dawałaś pomocne wskazówki. Co więcej, wszystkie mentoringi przebiegały w swobodnej atmosferze, co jeszcze bardziej pozwoliło mi otworzyć się przed Tobą.
Szybko lokalizowałaś źródło problemu i pokazywałaś, jak go rozwiązać. Intuicja mnie nie zawiodła: wiedziałam, że mentoring z Tobą to najlepsza inwestycja dla mnie jako przedsiębiorcy. Dzięki Tobie wierzę w swój sukces i mam świadomość działań, które pomogą mi go osiągnąć. DZIĘKUJĘ!
Kamila Snela
architekt | wnetrzadladzieci.pl
Przyjazna atmosfera, na luzie, ale konkretnie. Otrzymałam wiele cennych wskazówek, które cały czas wykorzystuje. Ponadto dostałam odpowiedzi na najważniejsze dla mnie pytania, czyli: jak rekrutować ludzi, jak ustalać wynagrodzenia, jak zarządzać z pracownikami, aby być lepszym liderem.
Pomogłaś mi spojrzeć na mój biznes z innej perspektywy.
Działam w bardzo konkurencyjnej branży, gdzie trudno jest zrekrutować dobrego pracownika. Dzięki Tobie uświadomiłam sobie, żeby stawiać na szkolenia i nie bać się dobrego poukładania procesu selekcji rekrutacji, szkoleń i organizacji pracy.
Teraz wszystko mam uporządkowane, dzięki czemu firma funkcjonuje sprawniej. Cieszę się, że Cię znalazłam i polecam każdemu, kto czuje się zagubiony w prowadzeniu swojego biznesu. Na pewno do Ciebie wrócę jak moja firma stanie się większa i będzie potrzebować znowu świeżego spojrzenia.
Kasia Świderska
właścicielka salonu fryzjerskiego Hair by Kasia Świderska | hbks.pl
Izo, w trakcie mentoringu pozytywnie nas zaskoczyłaś swoją otwartością i bezpośrednią relacją, którą z nami nawiązałaś. Jesteś autentyczna w tym, co robisz, i widać, że masz duże doświadczenie. Wiesz, czym się zajmujesz. Masz ogrom energii – i zarażasz nią.
Otrzymałyśmy wiele wskazówek i informacji, które wykorzystamy w naszym biznesie. Spotkanie pomogło nam ułożyć priorytety: większa promocja i zbieranie bazy! Wiemy, co i jak robić, mamy plan działania! Szczerze możemy polecić Twoje mentorskie wsparcie osobom, które chcą otworzyć swój biznes albo już otworzyły, tak jak my. Dziękujemy!
siostry Dorota i Joanna
właścicielki kawiarni Slodkie Babki | slodkiebabki.com.pl
Iza, a naszym spotkaniu podobała mi się trzeźwa, konkretna ocena mojej działalności widziana całkowicie z boku. Dzięki temu - bez mojego większego wprowadzania Cię w temat - jasno powiedziałaś mi, którą "działką" powinnam zająć się najszybciej, bo drzemie w niej duży potencjał, a co mogę robić równolegle.
Hanna Dzielińska
Varsavianistka | hankawarszawianka.com