"Cześć, tu Magda, prowadzę profil na Instagramie @wychowanie_dzieci_bez_lukru. Po kursie Izy z rolek zastosowałam strategię trzech publikacji dziennie: dwie rolki i jeden remiks. Remiks dobierałam umiejętnie do mojej grupy docelowej, dokładając do niego zawsze wartościową treść lub poradę. Testowałam różne kolory czcionek i formaty. Po dwóch miesiącach takiej strategii zaobserwowałam na koncie ponad 28 tysięcy nowych followersów. Mój najbardziej zasięgowy remiks ma w tej chwili ponad 4 miliony wyświetleń. Mam też na koncie innych sześć remiksów, z których każdy ma już ponad milion wyświetleń. Trzy remiksy przyniosły mi po trzy tysiące obserwujących każdy. Polecam kursy Izy Makosz nie tylko z uwagi na to, że uczy, jak kręcić rolki i remiksy, ale również za wartościowe wskazówki, jak rozwijać konto na Instagramie, zrozumieć działanie algorytmów i wiele innych rzeczy niezbędnych do budowania skutecznego konta. Serdecznie polecam!”
Magda Wiechna
prowadzi profil na Instagramie @wychowanie_dzieci_bez_lukru, gdzie podpowiada, jak wspierać u dzieci rozwój, emocje i zdrowie.
"Cześć, nazywam się Ania. Z kursu Izy nauczyłam się tworzyć zasięgowe wideo. Moje wideo miało 35 milionów wyświetleń. Na Instagramie i TikToku aktywnie pozyskuję klientów. Miałam też mentoring z Izą, na którym stworzyłyśmy strategię i pomysły na publikację wideo dla mojej kategorii fitnessu. Polecam kursy Izy, bo są merytoryczne, inspirujące i bardzo pomocne."
Ania Wilisowska
prowadzi konto na TikToku i Instagramie jako @poolsfactory.nawidesign, producent basenów i piwniczek ogrodowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie: poolsfactory.eu.
"Cześć, nazywam się Agnieszka Osiecka i na Instagramie prowadzę profil wnętrza i inspiracje. Jestem także kursantką Izabeli Makosz i dzięki wskazówkom Izy, w bardzo krótkim czasie zdobyłam naprawdę zaskakujące wyniki na Instagramie. W ciągu dwóch miesięcy pozyskałam ponad 83 tysiące nowych obserwujących, a liczba wyświetleń w ostatnich dwóch miesiącach to ponad 15 milionów. Strategia, do której zachęciła mnie Iza, naprawdę zadziałała i ja cały czas ją stosuję. Oto moje wyniki: zobaczcie, to są wyniki z ostatniego miesiąca. Ponad 2 miliony kont w zasięgu, ponad 130 tysięcy kont zaangażowanych i dzisiaj łączna liczba obserwujących to ponad 94 tysiące. Z czego w ostatnim miesiącu na naszym profilu zjawiło się aż prawie 43 tysiące nowych obserwujących. Był taki jeden dzień w grudniu, kiedy trafiło do nas tutaj ponad 3 tysiące nowych osób. Bardzo polecam Wam kurs Izy, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne informacje oraz omawia wszystkie kluczowe narzędzia i techniki, które będą Wam niezbędne w procesach sprzedażowych właśnie z wykorzystaniem social mediów. Polecam wszystkim Izabellę Makosz jako mentora, jeżeli chcecie się rozwijać w social mediach, a szczególnie sprzedawać na Instagramie."
Agnieszka Osiecka
prowadzi profil na Instagramie jako @wnetrzarskieinspiracje, gdzie poleca ciekawe rozwiązania do domu.
"Cześć Iza, muszę się czymś Ci pochwalić. Moje konto rośnie w błyskawicznym tempie. Miks publikacji, które mnie uczyłaś, to wszystko działa. Sama też opracowałam sobie format rolki, który zawsze ma bardzo duże wyświetlenia. Mam swój cel, wiem, że on jest do osiągnięcia. Idę po więcej i chcę Ci bardzo podziękować."
Karina Zreda
prowadzi konto na Instagramie jako @pływaj.z.karina, jest trenerką pływania i triathlonu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: trenujz.4health.com.pl
"16 tysięcy obserwujących w 18 dni, dzięki Remixom. A właściwie to dzięki Izabeli Makosz, której jestem kursantką i jej strategii, którą mi przekazała. Serdecznie Wam polecam."
Julia Fidyka
prowadzi profil na Instagramie jako @poradnik_domu, gdzie pokazuje tipy i patenty, jak skutecznie i szybko ogarnąć dom. Więcej informacji znajdziesz na stronie: hizero.pl.
"Konsultacja z Tobą, Iza, to nie jest kopniak do działania. Dla mnie to po prostu rakieta. Czuję się jak wystrzelona w kosmos. Tyle pomysłów, które podczas tej konsultacji, poza oczywiście stworzeniem bio i zerknięciem na ten pełen audyt, który mi zrobiłaś, moje Instagrama, ale pomysły palą mi się po prostu w rękach. Jestem totalnie zainspirowana i również zmotywowana. Wiem, że chcę dojść do tego, o czym rozmawiałyśmy na konsultacji. I myślę, że to jest właśnie ten czas. Chociaż ja Instagram prowadzę od 2016 roku i tak się zastanawiam, jakim cudem dopiero teraz zgłosiłam się do Ciebie na konsultację. Również znając Cię i obserwując od tak długiego czasu. No ale lepiej późno niż później. Tak więc jestem przeogromnie szczęśliwa. No i już od dawna polecam Ciebie, Twoje kopniaki do działania, wielu osobom. Uważam, że dajesz mega wartość. A konsultacja to jest totalny sztos."
Małgorzata Jasińska
fotograf tworzący zdjęcia i filmy na media społecznościowe, prowadzi profil na Instagramie jako @malgorzta.jasinska.fotograf. Więcej informacji znajdziesz na stronie: malgorzatajasinska.pl
"Wzięłam udział w wyzwaniu Fajne Polki kręcą rolki. Dzięki testom odkryłam format, który pokochali moi obserwujący i dzięki temu w 30 dni zdobyłam 30 tysięcy nowych obserwujących. Serdecznie polecam."
Kornelia Chrząstek
fotografka i ekspertka w zakresie marketingu dla fotografów, prowadzi profil na Instagramie jako @life.and.family.photography. Więcej informacji znajdziesz na stronach: sklep.phototroya.pl oraz korneliachrzastek.pl

ZOBACZ OPINIE O MOICH KURSACH