Odtwórz wideo

CO MÓWIĄ PRZEDSIĘBIORCY PO NASZYCH SPOTKANIACH MENTORINGOWYCH?

Iza, nasze pierwsze spotkanie uświadomiło mi, gdzie leży największy problem. Dzięki Twoim sugestiom, zmieniłam wszystkich podwykonawców, którzy opóźniali się w sprzedaż. Wymagało to czasu i asertywności, była to jednak wartościowa lekcja. Ogromna energia, która dosłownie udziela się podczas spotkania, przyspieszyła weryfikację moich pomysłów.
Magdalena Molenda
Właścicielka Marki Bobby's | bobbys.pl
Iza, a naszym spotkaniu podobała mi się trzeźwa, konkretna ocena mojej działalności widziana całkowicie z boku. Dzięki temu - bez mojego większego wprowadzania Cię w temat - jasno powiedziałaś mi, którą "działką" powinnam zająć się najszybciej, bo drzemie w niej duży potencjał, a co mogę robić równolegle.
Hanna Dzielińska
Varsavianistka | hankawarszawianka.com
Iza, podobało mi się, że każde spotkanie wyglądało jak spotkanie koleżeńskie i przebiegało w miłej atmosferze. Nie padały sztuczne pytania typu: „O czym chciałabyś dziś porozmawiać?”; od razu zaczynałyśmy rozmowę od zdefiniowanych wcześniej oczekiwań i zadawałaś mi wnikliwe pytania. Omawiałyśmy wiele tematów dotyczących rozwoju firmy, tworzenia sieci, automatyzacji procesów i zarządzania ludźmi. Nasze sesje mentoringowe były merytoryczne, skupiały się na rozwiązywaniu konkretnych zagadnień i omawianiu dalszej strategii rozwoju firmy.
Magdalena Korycka
Właścicielka klinik podologicznych Footmedica | footmedica.pl
Iza, po spotkaniu z Tobą i kilku rozmowach telefonicznych, zostałam tak zmotywowana do działania jak nigdy wcześniej. Otrzymała od Ciebie bardzo dużo wsparcia i wiedzy, którą wystarczyło wprowadzić do firmy, aby działało. Co najważniejsze zaczęłam DZIAŁAĆ! Analizować i działać. Uświadomiłam sobie, że tyko mówiąc nie rozwinę firmy.
Agnieszka Łochocka
Właścicielka marki modowej | My-signature.eu

Trwa wczytywanie