JAK ZNALEŹĆ ZAANGAŻOWANEGO PRACOWNIKA

POBIERZ BEZPŁATNY EBOOK

Z ebooka dowiesz się:

Dlaczego rekrutowani młodzi ludzie wydają ci się roszczeniowi?

Dlaczego gdy kandydaci przychodzą̨ na rekrutację, pierwsze pytanie, jakie pada dotyczy warunków finansowych?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Izabela Makosz i przetwarza je na zasadach określonych w Polityce prywatności

Z ebooka nauczysz się:

KTO POWINIEN PRZECZYTAĆ TEN EBOOK?

  • Każdy kto chce wyrekrutować dobrych ludzi;
  • Każdy kto ma problemy z rekrutacja ludzi;
  • Każdy, kto zarządza ludźmi i chce być dobrym liderem;
  • Każdy, kto prowadzi biznes, zarządza ludźmi i ma wyzwania w zespole;
  • Przedsiębiorcy, którzy nie chcą uczyć się na własnych błędach, ale doceniają gotowe, praktyczne, skuteczne rozwiązania i są gotowi je wdrożyć;
  • Każdy kto chce stworzyć zgrany, zmotywowany team, który będzie realizował cele firmy.

Poznaj mentora biznesowego - Izabelę Makosz

Nazywam się Izabela Makosz i jestem przedsiębiorcą. W ciągu 10 lat stworzyłam od podstaw i rozwinęłam sieć salonów depilacji woskiem Time for Wax, a następnie z sukcesem sprzedałam firmę inwestorowi.

Dzisiaj sieć obejmuje kilkadziesiąt salonów depilacji woskiem w Polsce i jest jedną z większych w Europie w swojej kategorii.

Gdy zakładałam biznes, doświadczeni przedsiębiorcy z branży beauty twierdzili, że mój pomysł na biznes nie mam szans. Gdy go sprzedawałam, gratulowali mi wyczucia biznesowego oraz determinacji.

​Dzisiaj jestem mentorem biznesowym i wspieram przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu.

Przeczytaj opinie uczestników moich live’ów.

Magdalena Oleś

Izabelo Makosz, dziękuję za super, jak zawsze, live! Merytorycznie i konkretnie. Już teraz wiem, że muszę stworzyć odpowiednią strategię dla mojej firmy, aby mogła się odpowiednio rozwijać. Dzięki!

Agnieszka Gabryel

Zgadzam się, Iza daje niesamowitą energię, zadaje bardzo trafne pytania i potrafi znaleźć rozwiązania przedsiębiorców, którzy zapętlają się w problemach – często prostych do usunięcia przy właściwym rozpoznaniu. Iza niesamowicie motywuje, mobilizuje i wspiera - polecam! Agnieszka Gabryel

Aleksandra Jakubowska

Śledzę Cię już dłuższy czas i jesteś dla mnie megainspiracją. Oglądam porady na YouTubie. Dużo wartości merytorycznej. Widać, że wiesz, o czym mówisz.

Dorota Golańska

Od kilku miesięcy śledzę nagrania „Time For Business”. Niedawno dołączyłam do zamkniętej grupy dla przedsiębiorców „MasterClass by Izabela Makosz”. Dziś wzięłam udział w pierwszym livie. Moja opinia: JESTEM WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU, WE WŁAŚCIWYM CZASIE I Z WŁAŚCIWĄ OSOBĄ! Iza daje wartość merytoryczną (wiedza i doświadczenie), rzetelnie przygotowane, przydatne materiały. A przy tym jest ciepłą i bezpośrednią osobą. Polecam gorąco.

POBIERZ EBOOK I NAUCZ SIĘ JAK SKUTECZNIE REKRUTOWAĆ I STAĆ SIĘ LEPSZYM LIDEREM