Dziękuję Ci za zapisanie się na Maraton Live'ów.
Sprawdź mail!

W podziękowaniu mam dla Ciebie specjalną ofertę, dostępną tylko na tej stronie:
e-book „Gra o biznes. 100 sprawdzonych, praktycznych rad, jak prowadzić biznes”.

Z e-booka dowiesz się między innymi:

jak sprawdzić, kto jest Twoim klientem;
jak dotrzeć z komunikatem do nowego klienta;
jak tworzyć treści marketingowe;
jakich reklam nie robić, żeby nie tracić budżetu;
jak komunikować się z klientem.

Elektroniczna wersja książki “Gra o biznes. 100 sprawdzonych, praktycznych rad, jak prowadzić biznes” nie jest encyklopedią teoretycznych wywodów. Nie jest traktatem o biznesie, jest żywą historią, jest przewrotną opowieścią o sukcesach i błędach, o budowaniu siebie, o dojrzewaniu do bycia szefem, przedsiębiorcą.

„Gra o biznes…” to 354 strony motywacji i inspiracji.

Standardowa cena: 69 zł
Tylko teraz: 37 zł!

Przeczytaj opinie!

Anja Choluy

Kompendium wiedzy o biznesie zarówno dla początkujących, jak i praktykujących business women. Autorka prowadzi cię przez świat biznesu jak najlepsza przyjaciółka, dodatkowo z ogromnym poczuciem humoru. Wszystko to sprawia, że nauka biznesu z Izą jest szalenie ciekawa. Książkę czytam teraz, Izę miałam przyjemność poznać nieco wcześniej. Obie są autentyczne. Szczerze polecam!!!

Dorota Katende

Bardzo mi była potrzebna taka książka. Rzadko spotyka się tak pozytywną osobę jak Iza. Ludzie nie chcą dzielić się wiedzą ani tym, czego do świadczyli. Iza się nie mądrzy, tylko życzliwie radzi; jej książka jest właśnie autentyczna. Iza jest autentyczna – i to jest wartością w biznesie. Z innych poradników uczyłam się, że trzeba by perfekcjonistą, ale najważniejsze to być uczciwym, a do tego autentycznym. Wiem, że gdy się lubi, co się robi, to działa się dobrze – to jest klucz do sukcesu także w firmie. Swój ukochany biznes prowadzę prawie 18 lat, ale brakowało mi właśnie tego, o czym Iza pisze w „Grze o biznes”. Dziękuję! Czytam po nocach i wracam do wybranych rozdziałów.

Aga Baranowska

Nic w życiu nie dzieje się przez przypadek i wszystko jest po coś. Izę poznałam w czasie jej wieczoru autorskiego w Pure Sky Clubie. Przez 40 minut dzielnie stałam w kolejce, aby poznać tę uśmiechniętą kobietę, która napisała swoją pierwszą książkę pt. „Gra o biznes”. I powiem jedno: Iza zauroczyła mnie wszystkim! Dosłownie! Energią, wdziękiem osobistym, klasą, spojrzeniem na biznes, siłą i pewnością siebie w dążeniu do celu i coraz rzadszym w dzisiejszym świecie altruizmie.

Beata Pisarska

Bardzo przyjemna i zarazem konkretna lektura bazująca przede wszystkim na własnym doświadczeniu, którym dzieli się Iza. Myślę, że wiele kobiet odnajdzie w niej swoje etapy, miejsce, w których się znajdowały/znajdują, i to zmotywuje je do podjęcia działań! Polecam!

Z e-booka dowiesz się:

jakich błędów nie popełniać

jak radzić sobie z problemami w biznesie

gdzie szukać wsparcia i pomocy w biznesie

jak motywować się do działania